nke
04 خرداد 1402 - 18:12

ناکامی در انتقال ۳۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در سیریک

سیریک- فرمانده انتظامی سیریک از کشف ۳۰ هزار لیتر سوخت قاچاق و شناسایی یک دستگاه خودرو لکسوس همچنین از کشف ۱۷۳ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در شهرستان سیریک خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ فرهاد چراغی اظهار داشت: در راستای طرح تشدید مبارزه با قاچاق سوخت که با هدف جلوگیری از هدر رفت سرمایه های ملی در محورهای مواصلاتی و نقاط مختلف استان و شهرستان سیریک به اجرا در آمد، ۳۰ هزار لیتر سوخت قاچاق از یک دستگاه کامیون سوخت کش، توسط ماموران مستقر در ایست و بازرسی بونجی کشف شد.

وی افزود: ماموران انتظامی مستقر در ایست و بازرسی بونجی شهرستان سیریک در ادامه طرح مبارزه با قاچاق سوخت، شب گذشته حین کنترل خودروهای عبوری محور سیریک – جاسک به یک دستگاه کامیون تانکردار مشکوک برخوردند که دستور توقف آن را دادند.

فرمانده انتظامی سیریک اضافه کرد: ماموران جهت بررسی خودرو را متوقف و در بازرسی از آن، ۳۰ هزار لیتر گازوئیل قاچاق و خارج از شبکه توزیع نیز کشف کردند.

چراغی عنوان کرد: در این رابطه یک متهم دستگیر و با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

وی با تاکید بر عزم راسخ پلیس در برخورد با قاچاق سوخت و فرآورده های نفتی از عموم مردم خواست در صورت مشاهده و اطلاع از فعالیت قاچاقچیان سوخت، مراتب را از طریق تلفن مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1238164